لباس خاکی هاي امام خامنه اي عزيز
ای پیر جماران تا امام خامنه ای هست ، علمت بر دوش است
نگارش در تاريخ سه شنبه چهارم بهمن ۱۳۹۰ توسط حاج عمار ...
رهبر معظم انقلاب اسلامي:
«این سه جهت در ایشان (علامه مصباح يزدي) جمع است؛ هم علم، هم بصیرت به معنای حقیقی کلمه و هم صفا. این سه تا با هم در وجود ایشان خیلی ارزشمند است. خداوند متعال انشاء ‌ا... وجود ایشان را برای ما و انقلاب محفوظ بدارد و وجود ایشان را سالم بدارد تا همه بتوانند از برکات ایشان استفاده نمایند.»


http://salehat.ir/index.php?option=com_joomgallery&func=watermark&catid=3&id=52


بیانات در ديدار اساتيد، مسئولان، فضلا و طلّاب بنياد فرهنگى باقرالعلوم(ع):

چه كسى مى‌خواهد اين كارها را بكند؟ اين، حرف من نيست؛ حرفى است كه سالها در حوزه مطرح بوده است. اين كه كسى مثل جناب آقاى مصباح(ادام‌اللَّه‌بقائه‌و بركات‌وجوده) به اين فكر بيفتند و بيايند روال كار شما را به وجود آورند، ناشى از اين سؤال چند دهساله در حوزه است.

بيانات در ديدار گروهى از فضلاى حوزه‌ى علميه‌ى قم:

ن خدمت آقاى «جوادى» و آقاى «مصباح» هم به تفاريق مكرّراً گفته‌ام بايد كارى كنيم كه قم از مركزيّت و مرجعيّتِ فلسفه نيفتد و قطب اصلىِ فلسفه‌ى اسلامى همچنان باقى بماند.

بيانات در ديدار با اعضاى «گروه ويژه» و «گروه معارف اسلامى» صداى جمهورى اسلامى ايران‏ :

فرض بفرماييد از لحاظ معارف عقلانى و فلسفى اسلامى، ما امروز چه كسى را داريم؟ مثلاً آقاى مصباح و آقاى جوادى آملى را در قم داريم. آنچه كه شما ارائه مى‏دهيد، بايد از سطح اينها كمتر نباشد.

شما بايد يك گروه مشاوره‏ى محتوايى از مناسبترين شخصيتهايى كه امروز مى‏توانيد پيدا كنيد، داشته باشيد؛ مثلاً از آقاى مصباح دعوت كنيد و اصرار هم بكنيد؛ يا مثلاً از شاگردان آقاى مصباح دعوت كنيد. خوشبختانه يكى از موفقيتهاى آقاى مصباح يزدى در قم اين است كه ايشان برخلاف خيلى از فضلاى ما كه فضلشان در خودشان منحصر مانده، فضلش در شاگردانِ خوب سرريز شده است.

حكم انتصاب آيةاللَّه محمّدتقى مصباح به عضويت شوراى عالى مجمع جهانى اهل‏بيت(ع):

بسم‏اللَّه‏الرّحمن‏الرّحيم‏

حضرت آيةاللَّه آقاى حاج شيخ محمّدتقى مصباح

اكنون كه بحمداللَّه مجمع جهانى اهل‏بيت(عليهم‏الصّلاةوالسّلام) به عنوان كانون تلاش علمى و عملى تشيع تشكيل يافته و آغاز به كار كرده است، شايسته است برابر مواد اساسنامه‏ى آن، جمعى از برجستگان رجال علمى و چهره‏هاى موجه عالم تشيع، شوراى عالى آن مجمع را شكل بخشيده، با عضويت در آن، مسؤوليت خطيرى را كه براى اعضاى آن شوراى عالى پيش‏بينى شده، عهده‏دار گردند؛ لذا جناب‏عالى را كه بحمداللَّه به صفات مزبور موصوف مى‏باشيد، به عضويت شوراى عالى مجمع جهانى اهل‏بيت(عليهم‏الصّلاةوالسّلام) منصوب مى‏نمايم.

سيّد على خامنه‏اى‏

دیدار مدیر و اعضای هیأت علمی مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) :

ایشان با تجلیل از فضل و اخلاص و تقوای آیت الله مصباح یزدی وجود این كمالات را در مدیریت یك موسسه موجب افزایش بركات الهی خواندند و افزودند: خدمات و تلاشهای این مؤسسه، به شكل صحیح اطلاع رسانی شود.

ديداردانشجويان شركت‌‌كننده دراردوى آموزشى-پرورشى بسيج دانشجويى بارهبر انقلاب:

بنده نزديك به چهل سال است كه جناب آقاى مصباح را مى‌شناسم و به ايشان به عنوان يك فقيه، فيلسوف، متفكر و صاحب‌نظر در مسايل اساسى اسلام ارادت قلبى دارم. اگر خداى متعال به نسل كنونى ما، اين توفيق را نداد كه از شخصيتهايى مانند علامه طباطبايى و شهيد مطهرى استفاده كند، اما به لطف خدا اين شخصيت عزيز و عظيم‌القدر، خلاء آن عزيزان را در زمان ما پر مى‌كند.

امام خمینی (ره) «ج7، ص103، 23/3/58، سخنرانی در جمع دانشجویان.»  :

البته بایداشخاصی هم که گوینده هستند بیایند در دانشگاه و من پیشنهاد می کنم که آقای آقاسید علی آقا بیایند،  شما ممکن است که بروید پیش ایشان، از قول من بگویید ایشان بیایند به جای آقای مطهری. بسیار خوب است ایشان، فهیم است، می تواند صحبت کند، می تواند حرف بزند.

اهدای نشان «عمار یاسر» به آیت الله مصباح یزدی

http://www.rajanews.com/Files_Upload/6494.jpg

گفتاری منتشرنشده از آیت‏الله مصباح یزدی
چهارمین فصل جهاد: دفاع از ارزش‌ها

زمان یزید كه فرا رسید، امام(ع) جز این راهى ندید كه با شهادت خود، چهره بنى‌امیه را افشا كند. دیگر صحبت جنگ و جهاد نبود تا بگوییم چند نفر با چند نفر مى‏‌جنگند؛ یا بگوئیم وقتى امام دید آن‌ها سى هزار نفر هستند، چرا اقدام به جنگ كرد؟

پیام حاج عمار مدیر وب لباس خاکی ها:
و مصباح مصباح ماند...
او عمارگونه ماند تا در مقابل فتنه ها بایستد...
فتنه هایی از جنس بنی امیه و ...
فتنه های از جنس فتنه78 و 88 و ...
او ماند تا انحرافات دولتها را در نظام جمهوری اسلامی تطهیر کند و ...
او ماند تا ما نثل سومی های انقلاب مطهری را بیشتر درک کنیم...
او و امثال او فراوانند اما ...
آقای مصباح :
آنچه خوبان همه دارند تو یکجا داری ...

و این هم به برکت ولایت پذیری شماست.

لینک مطلب در سایت افسران {کلیک کنید}


برچسب‌ها: امام خامنه ای